Yılan adamı ısırdı, adam yılanı

Hindstan'da bir yılanın ısırdığı adamın babası, oğlunun da yılanı ısırıp öldürerek sürüngenden intikamını aldığını söyledi. Yılanın ısırdığı adam yoğun bakımda.

Yılan adamı ısırdı, adam yılanı

Hindistan’ın kuzeyindeki Uttar Pradeş eyaletinin Etah şehrindeki evinde dinlenen Raj Kumar içkisini içerkeneve giren yılan adamı ısırdı.

Kumar’ın babası Babu Ram, "yılan onu ısırdı. Raj'da yılanı ısırdı ve parçalara ayırdı” dedi. Adamı hastaneye kaldıran aile, parçalara ayrılan yılanı da doktorlara göstermek için yanlarına aldı. Kumar'ın durumunun kritik olduğu söylendi.

Hastanın doktoru N. P. Singh, “ Çok tuhaf bir olay bu: Daha önce yılan ısırığıyla gelenleri gördüm fakat hiç yılan ısıran ve onu yanında çantayla getiren birini görmemiştim” dedi.

Adamı ısıran sürüngenin keme yılanı olduğu belirlenirken uzmanlar genellikle bu türün zehirli olmadığını düşünüyor.

Baba Ram ayrıca, pazar günü gerçekleşen olayda oğlunun sarhoş olduğunu da söyledi. Hindistan medyasına konuşan Ram, “Oğlum içkiliydi… Yılanı ısırdı ve parçalara ayırdı” dedi. Doktorlar Kumar’ın tedavi için bir başka hastaneye nakledildiğini belirtti.

Öte yandan bu olay, bir insanın kendisini ısıran yılanı ısırdığı ilk örnek değil. Daha geçen ay Gujarat eyaletinde 60 yaşındaki bir Hint erkek, bir sürüngen ısırığıyla ölmüştü. Adam ölmeden kısa süre önce, saldıran yılanı da ısırarak öldürmüştü. (Independent Türkçe)

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER