Damat Gelini Tankla Getirmeye Gitti

İngiltere'de bir yemek lokantası zinciri sahibi olan Johngir Saddiq'in oğlu Jaz Johngir (25) önceki gün şaşkınlık veren bir törenle evlendi. Bir süredir birlikte olduğu sevgilisiyle evlenen damadın, gelinin evine giderken görüntülenen konvoy İngiliz basınının gündemine oturdu.

Damat Gelini Tankla Getirmeye Gitti

Birmingham'dan Bolton'a lüks araçların olduğu bir konvoyla giden ve birkaç saat boyunca ilerleyen kalabalıkta Lamborghini ve Ferrari gibi ünlü markaların araçlarının yanı sıra öyle bir araç vardı ki sadece İngiliz basını değil dünya kamuoyu da büyük ilgi gösterdi. 

Konvoyun en dikkat çeken parçası hiç kuşkusuz en önde seyreden tanktı. 25 yaşındaki adam, tankın üzerine çıkarak bir davulcuyla göbek atarak gelini almaya gitti. Genç kadının evinin önüne giden adam tankın üzerine arkadaşlarını da çağırdı ve grup tank üzerinde dans ettikten sonra gelini aldı.

Hint asıllı çılgın damadı çok sayıda insan izlerken, etkinliğe katılan 22 yaşındaki Muhammed Raza, "Bir film sahnesi gibiydi. 250 kişi Birmingham'dan Bolton'a giden bir konvoydaydı. Herkes şaşkına döndü" dedi.

Davetliler, gelinin ve gelinin ailesinin tankı görünce şaşkına döndüğünü söyledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER