İmamoğlu ve Yıldırım Kozlarını Paylaşıyor

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın tüm kanallara açık ortak yayını Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gazeteci İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde başladı.

İmamoğlu ve Yıldırım Kozlarını Paylaşıyor

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın gazeteci İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğünü yaptığı tüm kanallara açık ortak yayını Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde başladı. 

Kongre merkezi ve çevresi araç ve yaya girişine kapatıldı. Ortak yayının yapılacağı kongre merkezi içindeki stüdyoda ise saatler öncesinden bomba araması ve genel temizlik çalışmaları yapıldı. Kongre merkezinin bahçesine ise yayını takip edecek gazeteciler için dev ekran ve basın çadırı kuruldu.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun ortak yayın yapılacağı Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'ne eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte geldi. İmamoğlu, gazetecilere el sallayarak kongre merkezine geçti.

Ekrem İmamoğlu'nun ardından Binali Yıldırım da eşi Semiha Yıldırım ile birlikte ortak yayın yapılacağı Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'ne geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER