Vali İdris Akbıyık'ın Karne Günü Mesajı

Hepimizin bildiği gibi bu gün, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılını noktalayıp karneleri dağıtıyoruz ve yaklaşık üç aylık bir yaz tatilini başlatıyoruz.

Vali İdris Akbıyık'ın Karne Günü Mesajı

Geleceğimiz olan sevgili çocuklarımız ve emekçi öğretmenlerimiz için uzun bir eğitim öğretim yılının tüm yorgunluğunu geride bırakma ve aynı zamanda yeni bir eğitim öğretim yılına daha güzel başlamak için hazırlık yapma zamanıdır.

   Biten bir yılın ardından çocuklarımızla eğitim öğretim yılının verimli olup olmadığını değerlendirerek ellerinde karneleri ile bizlere koşan çocuklarımızı velileri olarak yüreklendirmeli, heveslerini kırmamalı, onları etrafındakilerle karşılaştırarak ileride kapanmayacak yaralar açmamalıyız. Unutmayalım ki her çocuk özeldir ve her çocuğun kendine has yetenekleri vardır. Veliler olarak bizlere düşen görev onların arkalarında olduğunu hissettirecek şekilde davranmaktır.

   Sevgili çocuklarımıza bol eğlenceli, verimli, kitaplarla dolu bir yaz tatili diliyor; karnesini alan tüm miniklerimizi sevgi ile kucaklıyor ve gözlerinden öpüyorum.dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER