Hakkari'de Hırsızlığa Karışan 2 Şüpheli Yakalandı

Hakkari'de son iki haftada hırsızlık olayların olduğu Asayiş şube müdürlüğü tarafından fiziki ve takip sonucu 2 şüpheli çaldıkları eşyalarla yakalandı.

Hakkari'de Hırsızlığa Karışan 2 Şüpheli Yakalandı

Hakkari İl Emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; Suçun önlenmesi, eğer suç işlenmişse suçluların bir an önce yakalanması ve vatandaşımızın devam eden mağduriyetinin giderilmesi amacıyla Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir.
 
Bu kapsamda ilimiz dâhilinde son iki haftada meydana gelen hırsızlık olaylarıyla ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce yapılan fiziki takip ve araştırmalar sonucunda Ş.Ş. ve Ö.F.Ü. isimli şahıslar çalmış oldukları malzemeler ile birlikte yakalanmıştır.
 
Yakalanan iki şahıs 27.06.2019 tarihinde çıkarılmış oldukları adli makamlar tarafından “4 ‘ü Evden Hırsızlık” ve “1’i de Açıktan Hırsızlık” olmak üzere toplam 5 olaydan ayrı ayrı tutuklanmış olup, “Suç Eşyasını Satın Almak veya Kabul Etmek” suçu ile ilgili olarak farklı iki şahsa da görevlilerimizce ayrıca işlem yapılmıştır. denildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER