Hakkari İl Emniyet Müdürü Dilberoğlu'na Uğurlama Töreni Düzenlendi

Hakkari Emniyet Müdürlüğü’nden Muğla Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Süleyman Suvat Dilberoğlu için uğurlama töreni düzenlendi.

Hakkari İl Emniyet Müdürü Dilberoğlu'na Uğurlama Töreni Düzenlendi

19.09.2019 Tarihli ve 2019/320 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Süleyman Suvat Dilberoğlu için Valilik konutu karşısında uğurlama töreni düzenlendi. 

Törene Hakkari Valisi İdris Akbıyık, Vali Yardımcıları, Aziz Gölbaşı, İdris Koç, Mustafa Duruk, Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, Hakkari  Emniyet Müdürü Atagün Aydın, Hakkari Baro Başkanı  Zeydin Kaya, STK ve siyasal parti temsilcileri, kuruluş müdürleri, İl Emniyet Müdürlüğü, ünite müdürleri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı. 

Kendisini uğurlamaya gelenler ile bir bir tokalaşan ve herkesten helallik isteyen Müdür Süleyman Suvat Dilberoğlu, sevgi ile çıkılan hiç bir yoldan karşılıksız kalınmayacağı mesajını verdi.  

Müdür Dilberoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "Hakkari’de başladığımız bu rolü başımız dik olarak Hakkari halkının sevgisi ile bitirmiş olduk. Buraya gelirken bu halkın desteği ile bütün zorlukları birlikte aştık. Halk bana çok büyük bir sevgi gösterdi. Herşey sevgi ile başladı. Sevgi ile süregelen hiçbir iş yarıda kalmaz bu insanlarda karşılığını verdi. İnşallah benim yerime geren arkadaşım bu bayrağı en güzel halde taşır bu insanlara layık olur.

Hakkari’deki basın çalışanları arkadaşlar için fazlaca şey diyecek var. Çok iyi bir basın teşkilatına burada sahibiz. Ellerinde geldikleri kadar Hakkari’nin güzellikleri için ellerinde geleni yaptılar basındaki arkadaşlarımız. Hakkari basınına bilhassa teşekkür ediyorum. Burada iyi çalışan basını Türkiye’nin hiç bir yerinde görmedim” dedi.

Dilberoğlu açıklamanın arkasından kentten ayrıldı.

Hakkariobjektif

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER