Hakkari'de Şehit Düşen Asker İçin Tören Düzenlendi

Hakkâri’nin Yüksekova İlçesi Alandüzü Mevkiinde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen silahlı çatışma sonucu şehit olan kahraman askerimiz için iki ayrı tören düzenlendi.

Hakkari'de  Şehit Düşen Asker İçin Tören Düzenlendi

   13.05.2019 günü İlimiz Yüksekova İlçesi Alandüzü Mevkiinde Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Yoorulmaz operasyonu kapsamına bölücü terör örgütü mensupları ile girilen silahlı çatışma sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Volkan Demirci için tören düzenlendi.

  Hakkâri Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda düzenlenen törene Vali İdris Akbıyık, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Yüksekova 3. Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel,  Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutan Vekili Piyade Komando Albay Hamdi Ünal Akmeşe, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş, Vali Yardımcıları Cüneyt Epcim, Mustafa Pala, İdris Koç ve Mustafa Duruk, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Ak Parti İl Başkanı Emrullah Gür, şehit yakınları, kamu kurum ve kuruluş amirleri ile polis ve askerî personel katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER