Hakkari'de Resmi Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

Hakkâri Valisi İdris Akbıyık, düzenlenen resmi bayramlaşma töreninde il protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Hakkari'de Resmi Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

Öğretmen Evi bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına Vali İdris Akbıyık, Dağ ve Komando Tugay Komutan Vekili Piyade Komando Albay Hamdi Ünal Akmeşe, Hakkâri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş, Hakkâri Barosu Başkanı Av. Zeydin Kaya, Vali Yardımcısı İdris Koç, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Durankaya Beldesi Belediye Başkanı İsmail Demirci, kurum müdürleri, Ak Parti İl Başkanı Emrullah Gür, siyasi parti ve STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kamu kurum ve kuruluş amirleri ve vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Vali Akbıyık, burada yaptığı konuşmada, "Mübarek Ramazan ayını bitirdik. Hepinizin Ramazan Bayramınızı canı gönülden kutluyorum. Aileniz ve çocuklarınızla en güzel bayramların sizlerin olmasını diliyorum. " dedi. 

Öğretmen Evi’ndeki bayramlaşma töreninin ardından Vali Akbıyık, Devlet Hastanesini ziyaret ederek servislerde tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak bayramlarını kutladı.

Vali Akbıyık, daha sonra sırasıyla İl Jandarma Komutanlığı ve Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğünde tertip edilen programlara katılarak güvenlik güçleriyle bayramlaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER