Hakkari'de ''Karnemi Dolduruyorum Trafiğe Güvenle Çıkıyorum''

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramında yol kontrolü gerçekleştirerek, çocukları trafik kurlarla hakkında bilgilendirerek kendilerine sürücü seyahat karnesi dağıttı.

Hakkari'de ''Karnemi Dolduruyorum Trafiğe Güvenle Çıkıyorum''

31 Mayıs - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında “Karnemi Dolduruyorum Trafiğe Güvenle Çıkıyorum” sloganıyla “Trafik Karnem” isimli ödüllü yarışma düzenlenmiş olup, yarışmaya katılıp en çok beğeni alan (gönderilen fotoğraflar arasından) ilk 100 yarışmacıya bisiklet hediye edilecektir.

Yarışmaya katılım için Emniyet ve Jandarma trafik görevlilerinden ya da www.trafik.gov.trinternet sitesinden temin edilebilecek trafik karnelerinin seyahat süresince doldurulması ve doldurulan karneler ile birlikte çekilen resimlerin #trafikkarnem hasthag’i etiketlenerek  @TrafikEGM Twitter adresine gönderilmesi ayrıca “Yarışmacı Katılım Formu’nun” eksiksiz doldurulup [email protected] adresine e-posta ile iletilmesi gerekmektedir.

Bu kapsamda Müdürlüğümüz bünyesindeki trafik birimlerimiz de sorumluluk alanlarında yapmış oldukları çalışmalarda söz konusu uygulama ve yarışma ile ilgili olarak vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmeler yapıp, karne dağıtımı gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 21:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER