Hakkari'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde “Haydi Spora” Yarışma Düzenlenecek

Hakkari Valiliği Koordinasyonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde “Haydi Spora” sloganıyla Satranç, Masa Tenisi, Okçuluk ve Badminton branşlarında ödüllü yarışmalar düzenlenecek.

Hakkari'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde “Haydi Spora”  Yarışma Düzenlenecek

Hakkari Valiliği Koordinasyonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde  “Haydi Spora” sloganıyla Satranç, Masa Tenisi, Okçuluk ve Badminton branşlarında ödüllü yarışmalar düzenlenecek. Ödüllü yarışmaya 18-35 yaş aralığı şartıyla tüm vatandaşlar 11-29 Mart tarihleri arasında başvuru yapabilecektir.  

Yarışmayla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, Spor tesislerinin 7/24 halkın hizmetinde olup 7’den, 70’e herkesi spor yapmaya davet ettiklerini söyledi. 

Güldal,” Halkımızın spora her zaman ulaşabilmesi adına tüm enerjimizle çalışmaya devam ediyoruz. Şehrimiz adına sporla ilgili büyük gelişmeler devam edecektir.

Kurumumuz çok çeşitli projeler gerçekleştiriyor. Bunlarda bizi spor kenti olma yolunda önemli bir adım atmamıza vesile oluyor.

Hedefimiz bundan sonrasında da bütün spor branşların da milli takımlara sporcu kazandırmaktır. Önümüzde ki yıllarda altyapılarımızda çok iyi sporcular çıkaracağımıza inanamıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER