Hakkari Belediyesi Eş Başkanı Karaman'dan Karne Tatili Kutlama Mesajı

Hakkari Belediyesi Eşbaşkanı Cihan Karaman 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının tamamlanmasının ardından bugün verilen karnelerin ardından başlayacak yaz tatili için öğrencileri kutlamak için bir mesaj yayımladı.

Hakkari Belediyesi Eş Başkanı Karaman'dan Karne Tatili Kutlama Mesajı

Eşbaşkan Karaman’ın mesajı: 
“Büyük heyecan ve umutlarla başlayan 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılını, bugün alınan karnelerle tamamlamış olmanın mutluluğu içinde olan öğrencilerimizi kutluyorum.

Öğrencilerimiz yoğun ve yorucu bir yılı tamamlayarak karnelerini aldılar. Karne notu ne olursa olsun çocuklarımıza yapıcı ve destekleyici bir yaklaşım göstermeli, özgüvenini zedeleyecek söz ve davranışlardan kaçınmalıyız. Öğrencilerimizi her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkân sağlamalı, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamalıyız. Yaz Tatili boyunca dinlenme imkânı bulacak olan öğrencilerimiz, dinlenmenin yanı sıra kendilerini geliştirici aktivitelerle ilgilenmeli, bol bol kitap okumalı ve eksiklerini başarısızlık olarak düşünmeden tatillerini iyi değerlendirerek önümüzdeki yılın hazırlıklarını yapmaya başlamalıdırlar.
Umudumuz olan öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli pay sahibi öğretmenlerimiz ile velilerimizin Yaz Tatilini kutlar, keyifli bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.”
Cihan Karaman / Hakkari Belediyesi Eşbaşkanı

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER