Çöp Toplama Kampanyasına Eşbaşkan Karaman'da Katıldı

Hakkari Belediyesi çevre temizlik kampanyası başlattı. Belediye Eşbaşkanı Cihan Karaman, “Hakkarililere verdiğimiz her sözü tutacağız. Bugün verdiğimiz ilk sözümüz olan temiz bir Hakkari için işe başlıyoruz” dedi.

Çöp Toplama Kampanyasına Eşbaşkan Karaman'da Katıldı

  Hakkari Belediyesi, kentte çevre temizlik kampanyası başlattı. Sabah saatlerinde belediye önünde bir araya gelen Eşbaşkan Cihan Karaman, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları üzerlerine giydikleri turuncu yelekler ile çevre temizlik kampanyasını başlattı.

Kampanya ile ilgili açıklamada bulunan Eşbaşkan Cihan Karaman, seçim sürecinde temiz bir Hakkari için Hakkarililere  söz verdiklerini belirterek şöyle konuştu: “Hakkari halkına daha temiz bir kent bırakmak için Hakkari Belediye personeli başta olmak üzere Hakkari halkı ile birlikte bir temizlik kampanyası başlattık. Hakkari halkına sözümüzdü. Her anlamda Hakkari halkına hizmet edeceğiz. Biz Hakkari Belediye personeli olarak halkımızla beraber bugün temizlik kampanyamızı Yeni mahalle ve Merzan mahallelerinden olmak üzere iki noktadan başlatacağız. Kentte yaşayan bütün Hakkari halkını çevre konusunda duyarlılığa davet ediyoruz” dedi. 

Yapılan açıklamanın ardından Karaman ve beraberindekiler ilk olarak çevre yolundan Hastane kavşağına kadar yolları çöplerden temizledikten sonra araçlarla temizlik çalışmalarını yapacakları Yeni ve Merzan mahallelerine geçti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER