Belediye Yol Onarımını Hızla Sürdürüyor

Doğalgaz çalışmaları sonrasında bozulan yolların onarımı için çalışma başlatan Hakkari Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Yol Onarımını Hızla Sürdürüyor

Hakkari merkez doğalgaz hat dağılım çalışmaları kapsamında çarşı merkezi Bulvar Caddesine bağlı ara sokaklarda yapılan kazı çalışmaları sonucu bozulan yolların onarımı için geçtiğimiz hafta çalışma başlatan Hakkari Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım ekipleri çalışmalarına devam ediyor.
Devam eden çalışmalar kapsamında Belediye hizmet binasının arasında kazılan yol üzerinde çalışma yapan ekipler bozuk yolları asfalt ile yamaladı. Buradaki çalışmaları Belediye Eşbaşkanı Cihan Karaman ve Eşbaşkan Yardımcısı Mikail Erdal yerinde denetledi. 
Burada kısa bir açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Cihan Karaman, “İlimizde yapılan doğalgaz çalışmaları sonucu bozulan yolların onarımı için önceden hazırladığımız bir çalışma programımız mevcuttu. Bu program kapsamında çalışmalarımıza bir haftadır başlamış bulunuyoruz. Tabi çalışmalarımız bu program kapsamında kentimizin mevsim koşullarına göre devam edecek.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER