Bedensel Engelliler Derneğinden Kaya'ya Ziyaret

5 Nisan Avukatlar günü münasebetiyle Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin, Sümbül Engelliler Spor Kulübü Başkanı İlhan Ertuş ve dernek yöneticileri Hakkari Baro başkanı Zeydin Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Bedensel Engelliler Derneğinden Kaya'ya Ziyaret

  5 Nisan Avukatlar günü münasebetiyle Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin, Sümbül Engelliler Spor Kulübü Başkanı İlhan Ertuş ve dernek yöneticileri Hakkari Baro başkanı Zeydin  Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Keskin adaletin bir gün herkese lazım olacağını, hukukun olmadığı yerde insanların çatışması kaçınılmazdır. Halkın her kesiminin  hak ve hukuk arayışına girerken önce talebini bir avukata götürdüğünü adaletin en önemli neferlerinin avukatlar olduğunu dile getirdi. Bu vesileyle tüm hukuk neferlerinin gününü tebrik etti.

 Baro başkanı Av.Zeydin Kaya ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, 20 yıldır Hakkari’de faaliyet gösteren Hakkari Bedensel Engelliler Derneğinin sadece merkezde yaşayan engelli kardeşlerimizin değil Hakkari’nin ilçelerinde ve çevre köylerde yaşayan engelli kardeşlerimizin de sorunlarına  Bedensel Engelliler Derneğinin çare olmak için yoğun çaba sarf ettiğini bundan dolayı Bedensel Engelliler Derneğinin  Hakkari’de önemli bir Sivil Toplum Kuruluşu haline geldiğini ifade etti. Başkan Kaya ziyaretlerinden dolayı misafirlere bir kez daha teşekkür etti.hakkariobjektif

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER